به گزارش امواج نیوز، نتایج نهایی پذیرفته شدگان کنکور سراسری شهرستان کنگان تا کنون به شرح زیر اعلام شده است:
دبیرستان نمونه معلم کنگان
۱. حسن علیرضایی: مهندسی نفت خلیج فارس بوشهر
۲. حسین ساربان: مهندسی شیمی یاسوج
۳. سجاد محمد پور: مهندسی مکانیک یاسوج
۴. دانیال پایدار: مهندسی صنایع پردیس جم
۵. کاوه رحمانی: علوم آزمایشگاهی اهواز
۶. حمید رضا جاگرانی: آموزش ابتدایی فرهنگیان بوشهر
۷. علی بحرانی: معماری ایلام
۸. حمیدرضا امیدی: مهندسی برق بهبهان
۹. سینا رنجبر: مهندسی برق اقلید
۱۰. زعیم زارعی: مهندسی عمران جیرفت
دبیرستان فرزانگان کنگان
۱. آیسا جمشیدی: مهندسی معماری دزفول
۲. محدثه دشتی: فرهنگیان بوشهر اموزش ابتدایی
۳. فائزه حیدری: مهندسی مکانیک کرمانشاه
۴. شهرزاد جمالی: کامپیوتر خلیج
۵. فرشته دشتی: مهندسی معماری خلیج فارس
۶. زینب ربیعی: پرستاری تهران
۷. فاطمه ملاحی: فرهنگیان بوشهر آموزش ابتدایی
۸. فاطمه دشتی مطلق: مترجمی زبان اصفهان
۹. فرشته دشتی مطلق: معماری بوشهر
۱۱. مطهره شاهدی پور: علوم ورزشی تبریز
۱۲. مستوره بحرینی پور: مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز
۱۳. زینب محمودی: بهداشت عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران
دبیرستان اندیشه
۱. سحر ربیعی: داروسازی شیراز
۲. مهرنوش بهمنشزاده: میکروبیولوژی اصفهان
۳. فاطمه محمدپور: بهداشت بوشهر
۴. ساینا یزدانپناه: اقتصاد بوشهر
۵. سپیدهشاکرصفت: فرهنگیان بوشهر
۶. لیلا محمدی: فرهنگیان بوشهر
۷. زهرا درستکار: جامعه شناسی فرهنگیان بندرعباس
۸.فاطمه صفا: علومورزشی لرستان
۹. مریم محمدپور: علوم ورزشی شیراز
۱۰. الهه احمدی: فرهنگیان بندرعباس
۱۱. یگانه قهرمانی: تاریخ بوشهر
۱۲. بهار افشینتبار: کامپیوتر اصفهان
دانش آموزان دیگر مدارس شهرستان کنگان
۱. علی غریبی: مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبایی
۲. حسن پور: مهندسی شیمی امیرکبیر
۳. سحر ربیعی: داروسازی شیراز
۴. فرزاد موسوی: برق شهید رجایی تهران
۵. میلاد رحمانی: مهندسی کامپیوتر خلیج فارس
۶. حسامالدین چراغی: مکانیک شیراز
۷. مجید احمدیان: مهندسی شیمی شیراز
۹. علی اکبر نظری: مهندسی مکانیک سمنان
۱۰. محمد حسین خاک نژاد: آموزش ریاضی بندر عباس
۱۱. زهرا مهران پور: علوم تغذیه بوشهر
۱۲. فاطمه مظلومی: آموزش ابتدایی فرهنگیان
۱۳. فاطمه حیدری: مهندسی کامپیوتر بوشهر
۱۴. علیرضا آتش پوش: مهندسی برق بوشهر
۱۵. پویا ایزدی: پرستاری بوشهر
۱۶.ریحانه شورش زاده: عربی بوشهر
۱۷. شهاب ساری: مهندسی مكانيك بوشهر
۱۸. امید جمالی: مهندسی برق صنعتی شیراز
۱۹. امیرمحمد آشنا: معماری داخلی شیراز
۲۰. سینا ایزدی: مکانیک بوشهر
۲۱. محدثه دشتی مغدانی: آموزش ابتدایی فرهنگیان.
۲۲. سینا رنجبر: مهندسی برق اقلید
۲۳. مریم محمودی: ریاضی شیراز
۲۴. محمدعلی مهاجری: مکانیک ارومیه
۲۵. پریسا رضایی: عمران قاینات
۲۶. یحیی احمدی: مشاوره کرمان
۲۷. نرگس خلیفاوی: تاریخ خلیج فارس
۲۸. فاطمه واحدی: هتلداری شیراز
۲۹. فاطمه محمدی ادبیات عرب خلیج فارس
۲۸. بشری حیدری ادبیات شیراز
۲۹. اسما اسیری: آموزش ابتدایی فرهنگیان
۳۰. بهنام اسماعيلی: مكانيك خراسان جنوبی
۳۱. احسان سفالی: مهندسی صنايع بوشهر
۳۲. علیرضا تمیمی: علوم آزمایشگاهی بوشهر
۳۳. محمد رضا ثمن: فوريتهای پزشكی بوشهر
۳۴.معصومه شناسی: مدیریت صنعتی بوشهر
۳۵.عرفان عظیم پور: مهندسی کامپیوتر دانشگاه خلیج فارس بوشهر
۳۶. رضا دانیال: علوم ازمایشگاهی شهرقم
۳۷. محمدعلی منصوری: مكانيك فيروزاباد
این آمار درحال تکمیل شدن است.